Naše hodnoty

Řídíme se hodnotami, které jsou již dlouho kotvou naší práce. Jsou nezbytnými průvodci pro naši společnost a standardy, podle kterých žijeme. FRESTON fuel a.s. má čtyři základní hodnoty, které odrážejí to, co děláme a za kým stojíme. Pomáhají nám dosáhnout našeho cíle zvýšit laťku při vytváření transparentnosti a integrity, aby naši zákazníci mohli mít klid a důvěru, že jsou v dobrých rukou.

Důvěra a otevřenost

Čestnost a spravedlnost řídí naše jednání.

Ke každému se chováme čestně, důstojně a s respektem. Náš tým dodržuje nejvyšší standardy a plní své závazky. Jsme otevřeni jiným názorům a nápadům. Navíc si ceníme komunikace a vztahů, které jsou založeny na integritě s našimi zákazníky, našimi dodavateli a společnosti obecně.

Vytváření hodnot

Vytváříme dlouhodobou hodnotu pro zákazníky a společnost.

Naším cílem je splnit všechna očekávání našich zákazníků. Chceme, aby se naši zákazníci s důvěrou vraceli.

Odpovědnost

Uvědomujeme si, že naši zákazníci nám důvěřují a velmi nám na nich záleží.

Náš tým přijímá plnou odpovědnost za své činy.

Zaměření na zákazníka

Rozvíjíme a chápeme vztahy se zákazníky tak, abychom uspokojili jejich potřeby.

Veškeré naše aktivity provádíme s nejvyšším ohledem na naše zákazníky a jejich potřeby a požadavky.

Proč s námi?

Jsme lidé, kterým můžete věřit

Ať už hledáte odpovědi nebo se snažíte najít správné řešení pro vaše potřeby zásobování, zákazník je vždy naší první prioritou. Pomůžeme vám vyřešit vaše problémy včas. Když se s námi spojíte, budete mluvit s odborníkem s rozsáhlými dlouholetými zkušenostmi a znalostmi o konkrétní komoditě, kterou hledáte.

Jsme rozdílní

Když se rozhodnete spolupracovat s FRESTON fuel a.s., pracujete se společností, která chce změnit podnikání v oblasti získávání komodit. Jednáme pouze s výrobci, kteří jsou schopni pokrýt vaši kapacitu a nabízejí nejvyšší kvalitu; jednodušší nákupní proces a rychlejší dodání produktů než konkurence. Naši dodavatelé jsou důvěryhodní a schopní plnit své úkoly. Naším cílem je zajistit, aby vaše zkušenost s námi byla co nejpříjemnější.

Adresa

FRESTON fuel a.s.
Opletalova 1015/55

110 00   Praha 1

IČ: 09618821
DIČ: CZ09618821

Telefon

+420 221 603 124
+420 722 311 569

E-mail

info@freston-fuel.cz